2 липня в Україні "мінували" суди - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 октябрь 2019, Понедельник, 23:18

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

2 липня в Україні «мінували» суди

2 июля 2019г.
Архів
Архів

2 липня 2019 року до правоохоронців надійшло повідомлення про мінування адміністративної будівлі, в якій знаходяться Південно-західний апеляційний господарський суд та Господарський суд Одеської області. Для запобігання негативним наслідкам працівниками поліції та керівництвом суду було негайно забезпечено вжиття заходів щодо евакуації працівників та учасників судового процесу.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Судову владу України.

Цього ж дня надійшло анонімне повідомлення про замінування  будівлі Малиновського районного суду м. Одеси. За даними прес-служби суду, роботу установи було призупинено.

І сьогодні ж знову замінували Шевченківський районний суд м.Києва. "Наразі у Шевченківському районному суді м.Києва проводиться евакуація працівників та відвідувачів суду. Про відновлення роботи суду буде повідомлено додатково", - йдеться в інформації для ЗМІ.

Як писав Резонанс, 18 квітня 2019 року надійшло повідомлення про замінування приміщення Шевченківського районного суду м.Києва. Суд був змушений тимчасово припинити роботу для проведення правоохоронними органами необхідних дій. Пізніше Шевченківський райсуд столиці оприлюдив звернення до громадськості "з наполегливим проханням здійснювати захист своїх прав та прав інших громадян виключно у спосіб незаборонений законом".

За даними Резонансу, кримінальне провадження правоохоронці розпочали за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 Кримінального Кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками).