19 январь 2019, Суббота, 21:04

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

24 травня КДКА Львівщини вирішить чи позбавляти Маселка свідоцтва адвоката

8 мая 2018г.

8 травня 2018 року суддею Окружного адміністративного суду міста Києва Катющенком В.П. постановлено рішення у справі № 826/3773/18, яким відмовлено у задоволенні позову Маселка Романа Анатолійовича до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, третя особа Козій Д.О., про визнання протиправним та скасування рішення та зобов"язання вчинити дії.

Як повідомила Резонансу адвокат Дарія Козій, Роман Маселко хотів оскаржити рішення ВКДК адвокатури від 30 січня 2018 року, яким було скасовано рішення КДКА Львівської області про відмову в притягненні Маселка Р.А. до дисциплінарної відповідальності. За її словами, "таким чином, залишилось чинним рішення Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури на підставі якого 24 травня 2018 року КДКА Львівської області буде розглянуто питяння щодо позбавлення Маселка Р.А. свідоцтва про право на заняття адвокатскою діяльністю".

Як інформував Резонанс, підставою дисциплінарного провадження щодо адвоката Р. Маселка стала скарга/заява від адвоката Д. Козій про вчинення дисциплінарного проступку, порушення адвокатом правил адвокатської етики, порушення присяги адвоката України та неналежної поведінки адвоката (в порядку ст.ст. 33-36 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність») адвокатом Р. А. Маселком.

ПРО «ДОБРОЧЕСНОГО» АДВОКАТА