21 январь 2019, Понедельник, 13:50

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Адвокат Шевчук щодо телеканалу ZIK: Всі, хто говорять правду — стають незручними

23 марта 2018г.
0

Події, що розгортаються довкола телеканалу ZIK "є замахом на злочин" і має бути відповідне кримінальне провадження. Про це заявив у ефірі телеканалу адвокат, партнер АО Barristers Олексій Шевчук. Він назвав ситуацію "дуже критичною". Та закликав медійників брати приклад із адвокатів у професійній солідарності та консолідації у захисті колег. "Коли адвоката викликають на допит - усі приходять! Так само мають діяти і журналісти", - упевнений Олексій Шевчук.

Як нагадує Резонанс, у середу 21 березня телеканал ZIK повідомив про загрозу силового захоплення. У заяві до глядацької аудиторії, правоохоронних органів та міжнародних правозахисних організацій команда ZIKy наголосила, що "силове захоплення Жовтневого палацу, де дислокується телеканал, може статися будь-якої миті. За інформацією з надійних джерел, за організацією захоплення стоїть Адміністрація Президента, однак здійснюватися атака на телеканал буде руками підконтрольних їй радикальних організацій".

Раніше ZIK заявив про загострення тиску на телеканалу у листі до Національної спілки журналістів України, Європейської федерації журналістів, представника з питань свободи слова в медіа Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), організації «ARTICLE 19», а також іноземних представництв Великобританії, Німеччини, Франції, Литви, Польщі, Канади, США та низки інших країн.

Телеканал нагадує, що інтерв’ю генепродюсера та ведучої ZIKу Наташі Влащенко в рамках авторського проекту «HARD» із чиновником часів Януковича Андрієм Портновим спровокувало не лише бурхливу дискусію серед медіаспільноти. Наслідком стали і особисті погрози на адресу журналіста, а також провокації у формі проплаченої акції бойкоту під студією каналу, що несуть небезпеку здоров’ю та життю працівників ZIKу.

У свою чергу керівник Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко вважає, що "Національна гвардія України не зобов`язана і не буде охороняти медіа Петра Димінського, який уникає правосуддя за підозрою у скоєнні смертельної ДТП". Про це він написав у соцмережі:

ЩОДО ФАБРИКАЦІЇ СПРАВИ ПЕТРА ДИМІНСЬКОГО