23 березень 2024, Субота, 19:19

Апеляційна палата Антикорупційного суду задовольнила скаргу прокурорів САП

21 Лютого 2020г.
Ihor Pavlovskyj Large

20 лютого 2020 в Апеляційній палаті Антикорупційного суду відбувся розгляд апеляційної скарги прокурорів САП на ухвалу суду першої інстанції про повернення обвинувального акту у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів Державного бюджету України в особливо великому розмірі під час закупівлі палива для Міністерства оборони України на загальну суму понад 58 млн гривень.

Про це пише Резонанс із посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

У САП нагадали, що торіч у листопаді ВАКС повернув обвинувальний акт прокурору. Не погоджуючись з вказаним рішенням суду, прокурорами Антикорупційної прокуратури було подано апеляційну скаргу.

ПОМИЛКА НАБУ ЦІНОЮ У ЧВЕРТЬ МІЛЬЯРДА

Апеляційна палата ВАКС погодилась із позицією прокурорів та постановила направити справу на новий розгляд зі стадії підготовчого судового засідання.

Як нагадали у САП, у вказаному провадженні обвинувачуються колишній заступник Міністра оборони України, директор та працівник відділу Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони, службовець Департаменту внутрішнього аудиту Міноборони, представник ТОВ «Трейд Коммодіті» у вчинені злочину, передбаченого ч. 5 ст.191 КК України, реальний кінцевий власник ТОВ «Трейд Коммодіті» – у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Як пише Резонанс, зокрема, йдеться про заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулєвича.

КЕРІВНИКА ДЕПАРТАМЕНТУ ДЕРЖЗАКУПІВЕЛЬ МІНОБОРОНИ ПРИЗНАЧИЛИ «ЦАПОМ-ВІДБУВАЙЛОМ» ?

Розслідуванням, яке проводили детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП, встановлено, що вищевказані особи у 2016 році без передбачених законом підстав, шляхом підготовки та підписання додаткових угод до договорів поставки паливно-мастильних матеріалів для потреб Міноборони, організували підвищення цін на нафтопродукти, внаслідок чого державі заподіяно збитки на суму понад 58 млн гривень, - поінформували у Антикорупційній прокуратурі.

У ДБР ПОМІТИЛИ КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ ВІЙСЬКОВИХ НА РИНКУ «7 КІЛОМЕТР»