Арахамія свідчитиме в НАБУ про хабарі в Раді - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 июль 2020, Четверг, 17:00

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Арахамія свідчитиме в НАБУ про хабарі в Раді

22 ноября 2019г.

Лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія свідчитиме про хабарництво депутатів у Національному антикорупційного бюро України.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "1+1", передає Резонанс. "Я, до речі, вже йду в НАБУ. Мені вчора дорікали: "Арахамія шось казав в ефірі, нікуди не пішов". У мене є повістка, я йду з адвокатом у НАБУ давати ці свідчення. Тобто процес іде", - сказав він.

Лідер фракції також пояснив, що зі "слугами народу" так багато скандалів і розслідувань через "статистичну похибку". На його думку, ознакою вдалого підбору кадрів є 3-5% "поганих" кадрів, невдалого – 10-15%, дуже невдалого – понад 15%.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину 11 депутатами ВР, які могли отримати по 30 тис. дол. хабара. Фракція "Слуга народу" 15 листопада виключила депутатів А.Скороход і Ан.Полякова.