22 июль 2017, Суббота, 13:53

взятка декларация НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ
Артем Фурманюк

Журналіст


12 июля 2017

Артем Фурманюк, для Резонанса То, о чем долгое время предпочитали умалчивать и не замечать в упор, свершилось. Сама динамика и направление развития событий в неофеодальной Украине за последние полгода дает отчетливо понять: страна погрузилась в бездну преступности и беззакония, в сравнении с которой пресловутые «лихие 90-е» покажутся всего-навсего цветочками.

0
05 июля 2017

Рік тому я писав конкретно про цю історію у своїй статті «Отжим квартир без конца и края, или тест для нового прокурора Киева» для Резонансу

407 0
28 июня 2017

На Березу останнім часом розлюченний вже навіть сам Авак`є. Кілька місяців тому в зону рейдерських апетитів почесного вомбата «Дніпра-1» випадково потрапило підприємство деяких впливових вірмен, братів міністра МВС по діаспорі. Не розрахував Береза власних сил, чим дуже обурив свого покровителя…

0
22 июня 2017

Мені достеменно відомо про існування щонайменше трьох заяв від ошуканих бійців, які заявили на своє командування в прокуратуру. Все це легко перевіряється, адже заяви були зареєстровані прокуратурою в січні 2015-го, до того, як були перенаправлені для подальших розглядів до ГУ УМВС в Київській області — до одного з безпосередніх кривдників заявників Трояна.

0
02 июня 2017

За останні три роки особовий склад «Азова» оновився на 95%. Зі справжніх патріотів-добровольців перших хвиль набору в цій структурі сьогодні не лишилося майже нікого. Вони або звільнилися чи демобілізувалися, або загинули від рук бойовиків ЛНР/ДНР, або були вбиті своїми ж «побратимами». Все це аж ніяк не заважає Білецькому і Ко на повну використовувати славне ім’я полку в меркантильних цілях. Так само, як і відмазувати своїх підопічних «мокрушників» від кримінальної відповідальності, прикриваючись вимогами ввести амністію для АТОшників.

628 0
11 мая 2017

Я давно стверджую у ФБ, що «торнадівці», окрім іншого, винні і у численних вбивствах людей в зоні АТО, яких, згідно даних моїх джерел не менше десятьох. І я зовсім не про бойові дії кажу, у яких ці гвалтівники і мародери ніколи й не приймали участі. Зокрема, про це також йдеться у розслідуванні за посиланням нижче

0
13 апреля 2017

Одним лише прийняттям колишнього бойовика ДНР в ряди українських правоохоронців влада смачно плюнула в обличчя всім тим, хто протягом останніх трьох років зі зброєю в руках обстоював цілісність держави в боях із терористами та окупантами

437 0
20 февраля 2017

У вчорашньому протистоянні між блокадниками семенченка і соболєва та поліцією з Нацгвардією приймала участь ще й умовна третя сторона. Сорока на хвості принесла, що нею виявилися представники так званої «Київської варти» — громадського формування, контрольованого столичним мером Кличком.

0
21 декабря 2016

Артем Фурманюк, для «Резонанса» Изюмский горрайонный суд Харьковской области вот-вот вынесет свой вердикт в отношении бывшего прокурора Краматорска, его заместителя и экс-начальника ГСБЭП Краматорского горотдела милиции.

0
01 декабря 2016

Новая власть своими действиями сделала все для дискредитации самой идеи выхода из катастрофы, поразившей наше государство, в правовом поле. Судя по всему, ближайшая люстрация украинских чиновников всех уровней будет напоминать даже не «Напалм» Луценко, а печально известный суд Линча

0
09 ноября 2016

Продолжение расследования Артема Фурманюка, для «Резонанса»
Помнится, с приходом власти Януковича в одежды политически репрессированных стали рядить не только главного зека страны, но даже главаря самой кровавой банды Донбасса 90-х Гиви Немсадзе, на счету которого насчитывалось около семи десятков трупов. Сегодня история повторяется в виде фарса. Что всех нас ожидает впереди, особенно учитывая количество нелегального оружия на руках у форменных ОПГ, выдающих себя за добровольческие батальоны, страшно даже представить. Тем более, что все эти банды сегодня как никогда востребованы бывшими и нынешними представителями власти — не только Аваковым или Ляшко.

0
03 ноября 2016

Артем Фурманюк, для «Резонанса»
За последние год-полтора ситуация закономерно приобрела угрожающие уже для существования самой Украины размахи. «Липовые» добровольцы под руководством вчерашних командирских верхушек, состоящих из безграмотных выскочек и самозванцев и окончательно выродившихся в ручные ОПГ обнаглевшей от вседозволенности власти, массово занялись рейдерством, бандитизмом, запугиванием и даже убийствами патриотов. В том числе и своих бывших побратимов.

0
11 августа 2016

За інформацією з інсайдерських джерел, близько двох тижнів тому співробітниками СБУ був затриманий нинішній командир полку «Азов» Ігор Михайленко (позивний «Черкас»).

0
10 августа 2016

Щойно стало відомо, що прокуратура Київської області скасувала рішення про закриття кримінального провадження з розслідування обставин смерті Патріота Ярослава Бабича.

0
07 августа 2016

Пройшов місяць з того дня, як ФБ обійшли жахливі фото, на яких видно, ЯК саме поховали справжнього патріота України, воїна Олега Мужчиля, відомого під псевдо «Лісник» та як Сергій Аміров. За цей час мені стало відомо, хто саме повинен у знищенні Героя.

0
29 июля 2016

Артем Фурманюк, для «Резонансу»
Два тижні тому Нацполіція разом з ГПУ майже визначилися з іменами тих, кого вони вирішили призначити винними в трагедії, яка сталася під час акцій протесту противників особливого статусу Донбасу біля стін Верховної Ради 31 серпня минулого року та забрала життя 4 нацгвардійців. Звинувачення були пред’явлені 15 з 17 підозрюваних, у тому числі й авторові цих рядків.

0
06 июля 2016

«Стиль Блюз» усматривает в действиях начальника управления жилищного обеспечения в КГГА Денисенко В.М., направленных на получение документов, на основании которых другие лица сегодня пытаются незаконно получить принадлежащее застройщику имущество, злоупотребление властью и служебным положением.

0
21 июня 2016

Звістка про несподіване закриття правоохоронними органами справи про загадкову смерть ідеолога і юриста добровольчого батальйону «Азов» Ярослава Бабича викликала чималий резонанс

0