18 июль 2018, Среда, 15:18

взятка декларация ДТП в Харькове НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
Денис Чернишов

Заступник Міністра юстиції України, куратор Державної кримінально-виконавчої служби України


13 июля 2018

В установах виконання покарань і слідчих ізоляторах для контролю за станом і порядком несення служби нині використовується близько 570 відеореєстраторів і 5000 камер відеоспостереження. Із метою забезпечення дотримання прав людини і громадянина, реалізації законних прав та інтересів засуджених і осіб, узятих під варту, а також безпеки персоналу і громадян, які перебувають на території установ, впроваджено портативні відеореєстратори, які використовуються персоналом під час несення служби.

827 0
03 июля 2018

Для нейтралізації негативного впливу «злодіїв у законі» та т.з. авторитетів злочинного середовища, ДКВСУ постійно у взаємодії з оперативними підрозділами поліції проводиться відповідна та ефективна робота з вказаною категорією осіб, забезпечується збір оперативної інформації, документування їх противних намірів, оперативне супроводження.

0
25 июня 2018

За 5 місяців 2018 року було зареєстровано 3847 заяв щодо домашнього насильства. По 213 з них розпочато досудове слідство, а у 2845 випадках складено адміністративні протоколи.
За минулий 2017 рік до органів Національної поліції України було направлено 9088, з них 2 заяви було подано дітьми. Досудове розслідування було розпочате по результатах 335 заяв, у 6134 випадках складено адміністративні протоколи (з них підрозділами дільничих офіцерів поліції –5610, превентивної діяльності з ювенальної пробації – 58 протоколів).

660 0
18 июня 2018

Пробаційні програми, які розробляються Міністерством юстиції спільно з Проектним офісом з питань пробації, зорієнтовані на актуальні криміногенні потреби суб’єктів пробації: «Подолання агресивної поведінки», «Попередження вживання психоактивних речовин», «Зміна прокримінального мислення», «Формування життєвих навичок»

791 0
13 июня 2018

Серед ключових потреб у сфері реформи юстиції щодо дітей є провадження ефективного відбування та виконання покарання у виді громадських робіт неповнолітніми правопорушниками, зокрема шляхом запуску окремого пілотного проекту.

487 0
23 мая 2018

Відсьогодні ми розпочинаємо додатковий етап екзаменування — вже анонсовану перевірку доброчесності керівників установ виконання покарань. Для нас важливо надати саме публічну оцінку кожному з керівників, і зробити це не лише один раз, а щорічно. Адже перевірка доброчесності — це не лише механізм покарання, який дозволить нам виявляти недобросовісних та корумпованих керівників, щорічна перевірка, насамперед, — механізм стимулювання.

745 0
05 мая 2018

Согласно статистике, 50% детей, которые становились свидетелями насильственных действий над своими матерями, склонных к употреблению наркотиков и алкоголя и в 6 раз чаще пытаются наложить на себя руки (дети-жертвы в 10 раз). Половина из тех детей, к кому применялось насилие, спасаются попросту на улице, выбирая бездомную жизнь. 65% тех, кто занимается проституцией, испытывали сексуальное насилие еще в детстве, 70% случаев детского насилия происходит в неполноценных семьях. К примеру, среди тех детей, которые отбывают наказание в воспитательных колониях (149 человек), больше половины из неполных семей, где насилие в семье было обычным явлением. ​ ​

624 0
19 марта 2018

Відповідно до паспорту реформи пенітенціарної системи однією із оперативних цілей є дотримання права людини шляхом створення умов поводження та утримання у відповідності до міжнародних стандартів.

0
01 марта 2018

За підсумками 2017 року відмічається позитивна динаміка в частині виконання Кримінального процесуального законодавства щодо забезпечення судів інформацією, що характеризує обвинуваченого з метою прийняття судового рішення про міру його відповідальності.

0