20 январь 2019, Воскресенье, 17:11

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
Назар Мухачов

Голова ГО «Народний трибунал України»


13 июля 2017

На завершення працівники СБУ залишили на вікні шоколадний батончик «Рошен» із фразою: «Ето подарок от нас і от Порошенка» і з тупим реготом покинули квартиру.

0
04 июля 2017

Особливо цікаві процеси, пов’язані з Дейдеєм, розпочались вже після втечі Януковича і їм чомусь не була надана належна увага. 4 доби міліції на вулицях Києва практично не було, а потім ще кілька тижнів пересування відбувалось виключно спільно із Самооборонівцями. Так от, в ці дні «привілейовані» Самооборонівці «вміло охороняли та захищали» Конча-Заспу, різні елітні маєтки, квартири тощо. А потім йшли повідомлення (в рідкісних випадках, бо переважно в той час або боялись говорити про пограбування, або відкуповувались). Найбільше в таких поїздках засвітились 7 сотня Євгена Дейдея, 11 сотня Анатолія Жернового, більше відомого з позивним «Медвідь», та 17 сотня.

0
28 июня 2017

Наші можновладці, особливо депутати з Народного Фронту з розряду Пашинського чи Юрія Берези, свято переконані, що судові експертизи та й взагалі саме поняття законності — є умовностями для плебсу, але точно не для «своїх» із числа орбіти Авакова. Саме тому рейдери з охоронної фірми «Борисфен», яку контролює нардепутат від НФ Юрій Береза, у кількості 50 чоловік спробували захопити головний офіс підприємства, та повстали селяни. Поліція на виклики не приїзджала протягом 2-х (!!!) годин. Приїхали лише тоді, коли селяни самостійно розібрались із тітушками і затримали власноручно 31 рейдера.

0