Сергій Старенький - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

10 декабрь 2019, Вторник, 13:31

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
Сергій Старенький

Екс-Голова Державної Пенітенціарної служби України


12 июля 2019

Примусова повальна хімічна кастрація — взагалі протиправна дія за нашим законодавством. Та і за здоровим глуздом. Якщо це додаткове покарання, то необхідно ввести його в перелік видів покарань у Кримінальний Кодекс. Але ж це не покарання. Це примусова медична процедура за цим законом. Яка протирічить Конституції. Саме тому я стверджую що це не робочий закон. Який прийнятий лише заради ПіАру. І можливо це вигідно тим хто його лобіював не лише з політичних міркувань? А ще й через те, що вони не хочуть, щоб в Україні працював реальний закон про боротьбу з педофілами? А педофіли і далі продовжували свої огидні злочини? Як ви думаєте, скільки в цій Раді педофілів?

327 0
27 мая 2019

Трохи подробиць про початок заворушень у 51-й колонії м. Одеса. Колонія вже давно на «чорному ходу». З керівниками колонії у засуджених було досягнуто домовленостей про розцінки га «запрєт». Дозволено було багато чого, але останнім часом керівники ціни почали піднімати.

347 0
12 марта 2019

Це колонія в Запорізькій області, де ще залишився вплив адміністрації колонії на процеси, що в ній відбуваються. Так би мовити «червона» зона. Її намагались розхитувати блатні у кінці 2014, у 2016, і от почали й зараз. Ініціатором «перефарбування» колонії в чорний колір є ніхто інший як старий «добрый» «вор в законє» Льора-Сумський.

 

0
13 августа 2018

Вибухівка, підготовлений організований спротив в’язнів законним вимогам, напад на співробітників, відсутність взагалі контролю за групою Торнадівців протягом двох років є штатною подією? І це говорить міністр?

487 0
21 февраля 2018

Ще минулого року Кабмін за ініціативою «реформаторів» з Мін’юсту нібито провів «покращення» і «оптимізацію». Було створено на папері Державну установу «Центр здоров’я», яка б мала організувати незалежну від начальників установ медичну допомогу в’язням.

336 0
21 ноября 2017

Коли ми говоримо (і пишемо в Законі) про дотримання прав людини ми повинні говорити не лише про в’язнів, а і про дотримання ПРАВ потерпілих від їхніх злочинів. І якщо посередництво держави у вигляді каральної державної системи не буде задовольняти запит на розплату злочинця перед потерпілим – невдоволення буде наростати і призведе до самосудів та зневажання державних інститутів.

408 0
16 октября 2017

Це Київский СІЗО, в центрі столу Хусанолін Альберт Раісович «Алік» смотрящий, святкують в прогулянковому дворі біля корпусу «Катька». Сам він з камери 68. А разом з ним блаткомітет державної установи.

0
30 мая 2017

Хто у нас вибирає, чи виконувати/не виконувати рішення суду? Правильно, Паша-юрист. Загальний показник виконання рішень судів його Мін’юстом — 5-7 %. 

0
06 января 2017

Мова йде про закон «Про вищу раду правосуддя», який регулює питання суддівського корпусу. Але тихенько, сором’язливо в перехідні та прикінцеві положення цього закону внесли «пунктики», потрібні Мінюсту для того, щоб узурпувати владу в органах та установах пенітенціарної системи.

213 0
12 августа 2016

Про «будемо зупиняти всі авто та перевіряти, бо в кожного поліцейського буде список схожих авто, які раніше вкрадено». Таку заяву дозволив собі один з вищих посадовців МВС. Мовляв — в нас «місячник», а угонів та п’яних стає все більше.

0