БЛОГИ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 апрель 2020, Вторник, 09:51

7 апреля 2020

Таким чином, через засоби масової інформації Трепак В.М. повідомив, що в період 2015-2016 року, Генеральний Прокурор України Шокін В.М. у зв”язку зі своєю державною діяльністтю, для вжиття заходів, визначених нормами Кримінального процесуального Кодексу України, щодо Першого заступника Голови СБ України, перебував у службовому кабінеті Голови Служби безпеки України Грицака В.С. Останній, реально сприймаючи наміри Шокіна В.М. про притягнення Трепака В.М. до кримінальної відповідальності та діючи в інтересах останього – вчинив щодо Генерального прокурора України фізичні насильницькі дії, тобто скоїв тяжке протиправне діяння, передбачине частиною 2 статті 346 КК України.

[post-views] 0

6 апреля 2020

Теперь они могут испортить кому-то репутацию, но вызвать всенародное осуждение уже никак. Так, отклики из своего же сообщества. Короче, как в девизе украинских кооператоров, но не со знаком “плюс”, а с “минус”: “Свій до свого по своє”. Кампания эта имеет целью увольнение с должности руководителя Офиса Андрея Ермака, а также, возможно, и нового Генерального прокурора Ирины Венедиктовой.

[post-views] 0

6 апреля 2020

Маємо непросту ситуацію, — симбіоз стану війни, пандемії та економічного спаду (який почався задовго до поширення вірусу), непідготовленість влади, яка наразі хаотично намагається приймати рішення, та критичний стан медицини.

[post-views] 0

3 апреля 2020

2 квітня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив скаргу на бездіяльність щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та зобов’язав слідчого (уповноважену особу) Служби безпеки України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в заяві Громадської організації «Правова держава» від 16 березня 2020 року, про вчинення невстановленими особами кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 111 та 367 Кримінального кодексу України та невідкладно розпочати досудове розслідування.

[post-views] 0

3 апреля 2020

На досудовому розслідуванні безготівкові грошові кошти ніяк не можуть бути визнані речовими доказами, не можуть відповідати критеріям речових доказів, а всі спроби органів досудового розслідування накладати арешти на безготівкові грошові кошти з підстав відповідності критеріям речових доказів не мають за собою правового підгрунтя. Особливо кепською видається ситуація, якщо намагаються накласти арешт на безготівкові кошти дистанційно, без їх огляду, без здійснення тимчасового доступу до банківських рахунків та документів. Усі дії з намагання стороною обвинувачення накласти на безготівкові кошти арешт з підстав відповідності критеріям є нічим іншим, як навколоправовим “гопництвом”.

[post-views] 0

2 апреля 2020

Перш ніж приступити до короткої характеристики змін необхідно зазначити, що трудове законодавство радянського зразка, яке так і не було реформоване абсолютно виявилося не здатне регулювати трудові відносини, які повинні трансформуватися в умовах каротину запровадженого в Україні. Тому внесення змін хоча б частині режимів роботи є на часі.

[post-views] 0

2 апреля 2020

Ккадрове рішення керівництва ДБР про одночасне звільнення майже половини слідчих Центрального апарату Бюро в умовах гострого дефіциту кадрів, карантину, тривалості конкурсних відборів, є абсолютно бездумним та навіть можна назвати злочинним.

 

[post-views] 0

1 апреля 2020

Прийняття 30 березня у першому читанні Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» (в народі – «антиколомойського» закону») суспільству подали як безперечну перемогу. Звичайно, це політична перемога. Але як часто в останні роки буває в Україні «благими політичними намірами вимощена дорога в юридичне пекло».

[post-views] 0

1 апреля 2020

Поняття «телемедицина» не є новим. У преамбулі Статуту Міжнародного товариства телемедицини (International Society for Telemedicine — ISFT) термін «телемедицина» визначений як «використання електронних інформаційних та комунікаційних технологій в цілях забезпечення і підтримки охорони здоров’я у випадках, коли учасники знаходяться на відстані один від одного.»
Враховуючи реалії сьогодення, МОЗ України здійснює заходи щодо запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19, в тому числі, впроваджуючи відповідні норми тимчасової дії, які є обов’язкові до виконання закладами охорони здоров’я.

[post-views] 0

31 марта 2020

До чого призведуть фантазії співробітників правоохоронних органів, які останнім часом все більше з’являються в процесуальних документах?

[post-views] 0

31 марта 2020

З самого ранку співробітники Геніспекції телефонують керівникам структурних підрозділів Офісу генерального прокурора й намагаються шляхом опитування з’ясувати, яка ж це паскуда передала мені лист Ірини Валентинівни.

[post-views] 0

30 марта 2020

Справа Єрмака тепер стане черговим предметом торгу за збереження посади Ситника, бо якщо той поведеться «розумно» і не стане кусати близьку до Зеленського персону, в нього з’являється шанс зберегти за собою крісло. Отож, найближчими днями влада замість долання наслідків коронавірусу займатиметься нейтралізацією цього скандалу. Бо в кожного своя корона, і декому вона дуже тисне, проте скидати її добровільно ніхто не збирається.

[post-views] 0