21 январь 2019, Понедельник, 13:19

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Чому погіршився стан здоров’я у очільника САП

20 марта 2018г.
0

«Українська правда» повідомила, що, за інформацією неназваного джерела в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, керівник САП Назар Холодницький може найближчим часом піти у відставку й має намір написати відповідну заяву «за станом здоров’я». Хочу внести ясність: цим втаємниченим джерелом є сам Назар Іванович, а здоров’я в нього різко погіршилось після того, як він виявив у своєму службовому кабінеті апаратуру, за допомогою якої було зафіксовано отримання ним хабарів.

В КАБИНЕТЕ ХОЛОДНИЦКОГО НАШЛИ ПРОСЛУШКУ

Зокрема, Холодницький, не знаючи, що все те, що відбувається в його кабінеті, ретельно документується, кілька днів тому закрив кримінальне провадження відносно колишнього начальника Департаменту поліції охорони Нацполіції України генерала поліції 3-го рангу Сергія Будника, якому інкримінувалось одержання неправомірної вигоди в розмірі 100 тис. грн.

Саме веселе полягає в тому, що негласні слідчі дії відносно керівника САП Холодницького здійснювало Національне антикорупційне бюро України під процесуальним керівництвом так званого «департаменту Кононенка-Грановського» Генпрокуратури (тобто очолюваного Володимиром Гуцуляком Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки).

Це – той самий Департамент, за співробітниками якого директор НАБУ Ситник у серпні 2016 року незаконно слідкував з двох стаціонарних постів візуального спостереження та верещав, що прокурори катують його підлеглих, після того, як Гуцуляк затримав двох нишпорок НАБУ.

Але тепер колишні вороги помирились і навіть спільними зусиллями «хлопнули» на хабарі Холодницького, який останнім часом брав не по чину й не ділився з Ситником.

Джерело

ПРОБЛЕМА ПІДСЛІДНОСТІ: ХОЛОДНИЦЬКИЙ ПООБІЦЯВ ПЕРЕЙТИ ВІД СЛІВ ДО СПРАВ

Володимир Бойко Журналіст