ДБР може отримати судовий позов щодо "ручних активістів" - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 январь 2020, Вторник, 17:47

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ДБР може отримати судовий позов щодо «ручних активістів»

13 февраля 2018г.

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба «забув завірити» у Міністерстві юстиції України порядок проведення конкурсу та «набрав собі ручних активістів» від громадськості до складу конкурсних комісій ДБР. Відтак Бюро незабаром може отримати ще один судовий позов. Про це стало відомо Резонансу з джерел, наближених до Асоціації адвокатів України.

Нагадаємо, 12 лютого 2018 року ДБР повідомило, що представників від чотирьох громадських об’єднань запропоновано включити до складу конкурсних комісій ДБР.

Ними стали:

Олександр Лємєнов (Громадська організація «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів»);

– Петро Варишко (Громадська організація «Громадський люстраційний комітет»);

Максим Болдін (Громадська організація «Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків»);

– Тарас Бойко (Громадська організація «Центр політико-правових реформ»).

Такі кандидатури Директору ДБР Роману Трубі запропонував Комітет з відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань за результатами засідання 8 лютого 2018 року.

"Це профанація конкурсу! Насправді, його не було. Порушень купа: від відсутності регламенту його проведення - до власне співбесід із кандидатами", - заявив співрозмовник Резонансу. І також додав, що ААУ готує відповідне застереження "щодо непрозорості конкурсу" у ДБР.

ВІДКРИТО СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРО СКАСУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ДБР ТА ПРИЗНАЧЕНЬ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРА