ДБР повідомило Марусі Звіробій про підозру у погрозі вбивством президенту Зеленському - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

01 апрель 2020, Среда, 05:23

ДБР повідомило Марусі Звіробій про підозру у погрозі вбивством президенту Зеленському

6 февраля 2020г.

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора 6 лютого 2020 року повідомили громадянці про підозру у погрозі вбивством Президенту України, вчиненій у зв’язку із його державною діяльністю (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України).

Як поінформували Резонанс 6 лютого у ДБР, слідством встановлено, що підозрювана, діючи за попередньою змовою групою осіб з народним депутатом України, 26 жовтня 2019 року, перебуваючи у одній з кав’ярень м. Львів, під час онлайн-трансляції спільного відеозвернення через соціальну мережу «Facebook» та відеохостинг «YouTube», висловила усні погрози вбивством щодо Президента України Зеленського В.О. у зв’язку з його державною діяльністю.

Будучи належним чином повідомленою, народний депутат України Софія Федина для вручення письмового повідомлення про підозру до Державного бюро розслідувань не з’явилась,т - акцентували у ДБР.

- Чому С. Федина може формально визнати свою вину й просити слідство передати її обвинувальний акт до суду? Очевидно, що за відомих обставин це провадження інших перспектив, окрім як його закриття, немає. У такому з політичним відтінком розслідуванні, коли ще й відсутня загроза арешту, публічні особи в якості підозрюваних й обвинувачених почувають себе як риба у воді, - написав у блозі для Резонансу екс-начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

НАРДЕП СОФІЯ ФЕДИНА МОЖЕ ВИЗНАТИ СВОЮ ВИНУ!