ДБР розслідує обставини падіння учбового літака на Харківщині - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 октябрь 2019, Понедельник, 22:56

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ДБР розслідує обставини падіння учбового літака на Харківщині

3 июля 2019г.

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Полтаві, розслідують обставини падіння учбового літака Л-39 під час навчально-тренувальних польотів.

За попередньою інформацією, 2 липня 2019 року, під час виконання курсантом Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба чергового самостійного навчально-тренувального польоту, в літаку Л-39 спрацював датчик «пожежа». Після чого, за командою керівника польотів, курсант залишив літак і приземлився за допомогою парашуту. Тілесних ушкоджень курсант не отримав, а літак впав на землю поблизу селища поблизу одного із сіл Дворічанського району Харківської області.

Про це Резонансу повідомили 3 липня у ДБР.

Слідчі ДБР розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил польотів або підготовки до них (ст. 416 Кримінального Кодексу України).

Як раніше повідомляв Резонанс, військова прокуратура Західного регіону внесла відомості до реєстру досудових розслідувань та розпочала досудове розслідування за ст. 416 КК України (порушення правил польотів, що спричинило тяжкі наслідки) за фактом падіння під час навчального польоту літака Л-39 та загибелі двох пілотів

ХАРЬКОВСКИМ ГЕНЕРАЛОМ ВВС ЗАЙМЕТСЯ НАБУ