ДБР розслідує розтрату 37 млн при будівництві на військовому полігоні - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

01 февраль 2020, Суббота, 19:25

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ДБР розслідує розтрату 37 млн при будівництві на військовому полігоні

12 сентября 2019г.

Державне бюро розслідувань України розслідує кримінальне провадження про ймовірну розтрату 37 млн грн під час будівництва табірного містечка на території військового полігону "Широкий лан" у Миколаївській обл.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ДБР. За попередньою інформацію, причиною таких збитків стало нібито недбале ставлення до служби офіцера Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України.

Слідчі встановили, що у 2016 р. Міністерство оборони та генеральний підрядник уклали договір на виконання будівельних робіт для створення табірного містечка на території полігону "Широкий лан".

За умовами договору, об’єкт мав бути повністю готовим та зданим в експлуатацію у 2018 р., однак частина будівельних робіт не була виконана. У ДБР пояснюють, що згаданий військовослужбовець не проконтролював відповідність обсягу виконаних робіт умовам договору.

Як наслідок, йдеться у повідомленні, компанія-будівельник отримала від Міноборони 135 млн грн – 37 млн грн з цієї суми сплачено за роботи, які фактично не виконані, чим завдано відповідну шкоду державі. Досудове розслідування триває.