ДБР розслідує справу проти екс-депутата Ради Грановського — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 август 2020, Вторник, 01:56

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ДБР розслідує справу проти екс-депутата Ради Грановського

24 октября 2019г.

ДБР відкрило кримінальне провадження проти екс-депутата парламенту Олександра Грановського за підозрою в перешкоджанні обрання депутатом Олександру Куницькому.

Про це повіломило видання Українські новини із посиланням на матеріали суду, передає Резонанс.

Так, з 16 липня ДБР веде розслідування за фактом неправомірних дій з боку членів Центральної виборчої комісії та депутата О.Грановського.

Дії виразилися у перешкоджанні О.Куницькому в реалізації його виборчого права, тобто за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.157 Кримінального кодексу.

О.Грановський і О.Куницький балотувалися на одномандатному окрузі №169 у Харкові.

При цьому ЦВК 11 липня зняла кандидатуру О.Куницького через підозру в наявність у нього громадянства іншої держави, а також через те, що він виїжджав за межі України на період, що перевищує 90 календарних днів, а саме на 264 дні (з 15 березня 2015 по 5 грудня 2015 року).

Шостий апеляційний адміністративний суд 14 липня задовольнив позов кандидата від "Слуги народу" і скасував рішення Центрвиборчкому.

В рамках розслідування ДБР допитало О.Куницького як свідка, і він заявив, що, на його думку, незаконне рішення члени ЦВК ухвалили під тиском О.Грановського або за грошову винагороду.

Також слідство допитало колишнього секретаря ЦВК Наталю Бернацьку. Для встановлення істини в справі ДБР попросило суд надати доступ та дозволити вилучення документів Центральної виборчої комісії.

Суд 17 жовтня задовольнив клопотання і надав доступ до всіх документів ЦВК, що стосуються прийняття рішення про зняття О.Куницького з виборів.