ДБР відкрило справу на працівників виправної колонії у Одесі - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

12 ноябрь 2019, Вторник, 20:24

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ДБР відкрило справу на працівників виправної колонії у Одесі

28 мая 2019г.

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Миколаїв, розпочали досудове розслідування за фактом службової недбалості працівників державної установи "Південна виправна колонія № 51" в місті Одесі. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

За попередньою інформацією, причиною бунту стали неналежні умови утримання засуджених та жахлива якість продуктів харчування. Про це неодноразово повідомлялось адміністрації колонії, проте жодної реакції для покращення їх проживання утримувані не побачили.

Такі дії призвели до того, що на території колонії відбувся бунт засуджених у результаті якого розпочалася пожежа. Вогнем було пошкоджено будівлю установи виконання покарань, пожежну техніку та інше майно.

У діях працівників "Південної виправної колонії № 51" та інших працівників правоохоронних органів слідчі ДБР вбачають ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (Службова недбалість).

Як повідомляв Резонанс, вчора у 51-й колонії м. Одеса спалахнув бунт. За інформацією екс-голови Державної Пенітенціарної служби України Сергія Старенького, причиною бунту стало підняття адміністрацією розцінок на різноманітні послаблення режиму для ув’язнених.