ДФСУ розслідує справу стосовно підприємстіва Фірташа - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

27 январь 2020, Понедельник, 15:32

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ДФСУ розслідує справу стосовно підприємстіва Фірташа

23 августа 2019г.

Слідче управління Офісу крупних платників податків Деражавної фіскальної служби України розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб ПАТ "Рівнеазот" (входить до групи Ostchem Дмитра Фірташа) щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це повідомило видання Фінансовий баланс з посиланням на постанову Шевченківського районного суду Київа, передає Резонанс.

Підставою для розслідування став акт про результати перевірки підприємства у травні 2017 р. щодо імпорту природного газу у 2013 р. та експорту мінеральних добрив на користь NFTrading AG (Швейцарія)  у 2013-2014 рр.

У ДФСУ вважають, що службові особи "Рівнеазоту" при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності занизили податок на прибуток в сумі 56,4 млн грн. Зазначається, що "Рівнеазот", HF Trading AG, Ostchem Holding Limited є пов'язаними особами.

У постанові суду йдеться, що аналіз контрактів Ostchem і "Газпрому" на поставку газу показав відсутність будь-яких чинників, які могли б вплинути на збільшення вартості газу в 2013 р.

У результаті ДФСУ дійшла до висновку, що Ostchem навмисне занижував доходи для ухилення від сплати податків. За 2013-2014 рр. сума заниження склала 56,4 млн грн.