22 март 2019, Пятница, 05:52

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

До чого призведе розгін поліцією «Міхомайдана»

4 марта 2018г.
0

У ЗМІ всіляки аналітики обговорюють, до чого призведе розгін поліцією так званого «Міхомайдана» під Верховною Радою, де Костя Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко) разом з Єгоркою Соболєвим поставили в жовтні 2017-го порожні намети й куди час від часу приводили кілька десятків безробітних, вдягнутих у камуфляжну форму на гроші Віталія Кропачова (керівника енергохолдингу ім.Порошенка).

Ці аналітики нагадують мені одного американського журналіста, який півтора роки тому мене довго розпитував (заради цього він навіть прилетів в Україну), до чого призведе блокування Грішінім разом з найнятими ним бомжами, перепрошую, «активістами з числа ветеранів АТО», Оболонського райсуду Києва з вимогою звільнити з-за ґрат колишніх міліціонерів з роти патрульної служби ГУ МВС України в Луганській області «Торнадо». Я лише знизував плечима й відповідав:

«Та ні до чого не призведе. Кропачов зараз дав Грішіну грошей, щоби той спробував витягнути з Лук’янівського СІЗО колишніх охоронців Кропачова. Бо роту «Торнадо» Кропачов – до речі, колишній керівник торезької міської організації Партії Регіонів, колишня довірена особа Добкіна на виборах президента України в травні 2014 року й колишній депутат Донецької обласної ради від Партії Регіонів – організував у грудні 2014 року за домовленістю з Аваковим і укомплектував бандитами з Тореза на чолі з тричі засудженим Оніщенком для охорони нелегальних поставок вугілля з окупованих території. Але якщо вся ця комедія з блокуванням суду набридне головному військовому прокурору, люди якого розслідують злочини, вчинені «торнадівцями», то він просто піде до Порошенка й жорстко поставить питання, щоби той залетефонував народному депутату Кононенку й наказав припинив фінансування Грішіна».

Власне, так і відбулось. Ще в серпні-вересні 2016 року Грішін-Семенченко штурмував суд, як у жовтні раптом все заглухло й ні про яку роту «Торнадо» найвідоміший український аферист з тих пір вже не згадує. Натомість Кропачов за кілька місяців по тому виділив йому нову ділянку роботи – влаштувати «блокаду Донбасу» з метою віджати в Ахметова та сина Януковича Слов’янську ТЕС й кілька збагачувальних фабрик.

Тож із «Міхомайданом» зараз повторюється історія блокування Оболонського суду – Грішін підзаробив грошей, кілька десятків безробітних мали впродовж півроку свої законні 200 грн. на день, а за тиждень про бомжатник, що до 3 березня 2018 року вирував біля Верховної Ради, усі забудуть.

Джерело

ПРО «БЛОКАДУ» ОРДЛО НАЙМАНЦЯМИ КОНОНЕНКА

Володимир Бойко Журналіст