18 июнь 2019, Вторник, 16:03

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

До ОАСК надійшов позов Купрія щодо відсутності повноважень у Супрун (оновлено)

19 декабря 2018г.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Віталія Купрія до виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень Міністра. Зокрема, позивач просить суд визнати відсутньою в Уляни Супрун компетенції (повноважень) Міністра охорони здоров’я України, передбаченої, зокрема, статтею 44 Закону України «Про Кабінет міністрів України» та пунктом 10 Положення про Мінохорони здоров’я, затверджене Постановою Кабміну від 25 березня 2015 року.

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ОАСК.

ОАСК нагадав, що на розгляді в Окружному адміністративному суді міста Києва знаходиться позов народного депутата Андрія Деркача до координаторів коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді Артура Герасимова та Максима Бурбака про бездіяльність відповідачів щодо незабезпечення внесення парламентською коаліцією пропозиції щодо кандидатури Міністра охорони здоров’я України та просить зобов’язати їх, як координаторів коаліції, забезпечити внесення коаліцією пропозиції прем’єру щодо кандидатури Міністра охорони здоров’я.

Резонанс отримав копію згаданої позовної заяви Андрія Деркача до ОАСК про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії.

 

Із повним текстом документу можна ознайомитись за цим посиланням: Позовна заява до ОАСК А. Деркача

МЕДРЕФОРМА: ЛІКУВАТИ НЕ МОЖНА АМПУТУВАТИ