24 август 2019, Суббота, 06:33

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

До Ради внесено подання і на нардепа Дейдея за незаконне збагачення

21 июня 2017г.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Є. Дейдея, в діях якого вбачаються ознаки незаконного збагачення на суму 6 106 003,89 грн. Про це повідомила у Facebook прес-сектетар Генпрокурора Лариса Сарган.

"Дейдей Є.С. вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.3. ст. 368-2 КК України, тобто набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами", - написала речниця Юрія Луценка.

Як повідомляв Резонанс, журналіст Володимир Бойко у березні 2017 року опублікував вирок Суворовського районного суду м.Одеса від 23 березня 2012 року, яким за розбій до 5 років позбавлення волі з відстроченням виконання вироку на строк у 3 роки був засуджений нинішній народний депутат України Євген Дейдей. Журналіст твердить, що "іспитовий строк, встановлений судом для Дейдея, мав закінчитись 24 березня 2015 року і впродовж цього терміну Дейдей повинен був регулярно з’являтись до органів кримінально-виконавчої системи за місцем проживання в м.Рені Одеської області. Але Дейдей іспитовий строк не відбув і з кінця 2013 року став переховуватись. Після зміни влади Дейдей знайшов шляхи до серця міністра внутрішніх справ Авакова та його вірного зброєносця А.Геращенка. І трапилось чудо – кримінальна справа по обвинуваченню Дейдея наприкінці вересня 2014 року (вже після того, як Дейдей був зареєстрований ЦВК кандидатом у народні депутати України за списком «Народного Фронту») зникла з архіву Суворовського районного суду м.Одеса, а з оперативно-довідкової картотеки МВС України зникли відомості про притягнення Дейдея до кримінальної відповідальності та його засудження".

Відповідну заяву про вчинення злочуну Володимир Бойко доправив до  Генрокуратури 20 березня 2017 року через приймальню громадян.