25 май 2019, Суббота, 03:58

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Екс-голова Обухівського райсуду Київщини опинилась на лаві підсудних за тиск на «Автомайдан»

11 октября 2018г.

Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього голови Обухівського районного суду Київської області, діючого судді та колишнього заступника керівника апарату вказаного суду у постановленні завідомо неправосудних рішень відносно учасників акції протесту «Автомайдан» у 2014 році. А також у втручанні у роботу автоматизованої системи документообігу Обухівського районного суду Київської області при розподілі вказаних справ. Дії підозрюваних кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 375 та ч. 2 ст. 376-1 КК України.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Управління спецрозслідувань ГПУ.

Обвинувальний акт згідно вимог КПК України направлено до Обухівського районного суду Київської області.

Також повідомляється, що прокурором вживаються заходи в рамках повноважень щодо зміни підсудності згаданого кримінального провадження та передачі обвинувального акту до суду, розташованого в іншому регіоні.

Як нагадує Резонанс, з 11 квітня 2014 року на підставі частини 2 розділу ІІ Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» Оксану Степанову було звільнено з адміністративної посади голови Обухівського районного суду Київської області.

У січні 2018 Вища рада правосуддя, розглянувши подання Другої Дисциплінарної палати ВРП, звільнила суддю Обухівського райсуду О. Степанову за "вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубе чи систематичне нехтування обов’язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило його невідповідність займаній посаді.

У лютому 2018 року Генпрокуратура повідомила про підозру екс-голові Обухівського райсуду Київщини Оксані Степановій та діючому судді цього суду Олегу Морі. Запобіжним заходом в кримінальному провадженні для них обрали особисте зобов’язання явки до слідчого та суду.

ВЕЛИКА ПАЛАТА ВЕРХОВНОГО СУДУ ПОСТАВИЛА КРАПКУ У СПРАВІ ПРО ДОГАНУ СЕРГІЮ ГОРБАТЮКУ