26 июнь 2019, Среда, 19:46

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Екс-голові правління Укргазбанку закидають збитки у 155 млн грн

20 сентября 2017г.

Слідчі Прокуратури Києва за оперативного супроводження співробітників Управління захисту економіки у місті Києві повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України колишньому топ-посадовець ВАТ АБ «Украгазбанк». Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Обіймаючи на той час посаду голови правління банківської установи, посадовець підписав завідомо збитковий договір. Даною угодою голова правління позбавив банк будь-яких прав на земельні ділянки у центрі столиці, що перебували в іпотеці. Від таких дій банк поніс збитки у розмірі 155 мільйонів гривень. Це також підтверджується комплексною судово-економічною експертизою.

На даний час слідчі столичної прокуратури за оперативного супроводження оперативників УЗЕ в м. Києві Нацполіції повідомили колишньому голові правління ВАТ АБ «Украгазбанк» про підозру за ст. 366 (Службове підроблення) та ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.