21 апрель 2019, Воскресенье, 05:42

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Генпрокуратура відкрила справу на детективів НАБУ, які готували підозру у корупції Демчині

14 сентября 2018г.
0

Генеральна прокуратура розглянула заяву першого заступника голови Служби безпеки України Павла Демчини щодо вчинення кримінальних правопорушень співробітниками Національного антикорупційного бюро України. Викладені у заяві дані ГПУ визнала достатніми і 13 вересня 2018 року було зареєстровано кримінальне провадження щодо детективів НАБУ, які обґрунтовано підозрюються у вчинені злочинів передбачених ч.1 ст.343 «Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця», ч.2 ст.372 «Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності», за якими детективам загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Під час прес-конференції 14 вересня 2018 П. Демчина уточнив , що детектив НАБУ Сергія Яндюк, який підготував повідомлення про підозру  був ознайомлений з ухвалою Володимирецького райсуду Рівненської області, де йдеться, що Демчина і громадянка Ольга Волощук не мають спільного побуту і не можуть вважатися сім'єю. Таким чином, зазначив перший заступник голови СБУ, повідомлення про підозру є сфальсифікованим, - передає Укрінформ.

"Я не знаю, чи інші співробітники НАБУ читали текст ухвали Володимирецького райсуду, але саме Яндюк підписав підозру і саме він забирав у суді цю ухвалу, він не може не знати про її існування", - додав керівник Главку "К".

Також П. Демчина стверджує, що майно, про яке говорить НАБУ було у власності його колишньої цивільної дружини Ольги Волощук іще до стосунків з ним.  "Це майно належить моїй колишній цивільній дружині. Я ним не користувався і ні разу не сідав за кермо. Я живу в квартирі, яку задекларував", - сказав він. І додав, що має однокімнатну квартиру в селі Петропавлівська Борщагівка і вживаний Range Rover, який він придбав за 30 тисяч доларів.

"На момент, коли у нас зав'язалися стосунки з цією громадянкою (Ольгою Волощук - ред.), у неї вже все було. До 2010 року я був одружений з іншою людиною... А будинок, який показують, був куплений у 2011 році нею (Волошук - ред.), не мною", - говорить П. Демчина.