Головного антикорупційного експерта РПР викликають до суду (документ) - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

05 июль 2020, Воскресенье, 19:03

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Головного антикорупційного експерта РПР викликають до суду (документ)

8 декабря 2017г.

Розгляд справи за №357/12052/17 стосовно позову адвоката Олексія Шевчука проти Олександра Лємєнова про захист честі, гідності та ділової репутації, визнання інформації недостовірною та її спростування призначено на 18 січня 2018 року у Білоцерківському міськрайонному суді Київської області. Справу розглядатиме суддя Протасова О.М. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на ІА "Зрада".

.

Суть позову полягає в тому, що антикорупційний активіст дозволяв собі у соціальній мережі Facebook брутальну лайку. Після появи відповідного судового позову скандальний пост О. Лємєнов видалив.

Як пише "Зрада",  "належні органи нададуть оцінку діям судді Кошель Л.М., яка свідомо чи ні "підігрувала" О.Лємєнову, залишаючи аналогічний позов адвоката без руху чи повертаючи позов з надуманих підстав".

ЯК РОЗСМІШИТИ АКТИВІСТА ЛЄМЄНОВА: САМОМУ СОБІ НАПИСАТИ ДУРНЮ У ФЕЙСБУК".

Як нагадує Резонанс, на наступний рік - 4 січня 2018 року перенесено розгляд Окружним адміністративним судом міста Києва позову народного депутата України Ігоря Луценка про визнання протиправною бездіяльності директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника та Ради громконтролю при НАБУ.

АДВОКАТ ШЕВЧУК ПОЯСНИВ АКТИВІСТУ ШАБУНІНУ, ЩО ТАКЕ ГІДНІСТЬ