26 июнь 2019, Среда, 20:09

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Головну освітянку Деснянського району столиці запідозрили у корупції

18 марта 2019г.

Начальнику управління освіти Деснянської РДА оголошено підозру у зловживаннях при закупівлі обладнання для дитячих садків на суму понад 1,2 млн гривень. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прокуратуру Києва.

У прокуратурі прізвищ не розголощують, водночас на сайті Деснянської РДА вказано, що начальником Управління освіти райдержадміністрації є Тамара Постолюк.

18 березея 2019 року повідомлено про підозру начальнику Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, яку викрито на зловживанні службовими повноваженнями, що потягнуло збитків державі на суму понад 1,2 млн гривень, - інформує прокуратура.

За даними правоохоронців, посадова особа, діючи в інтересах приватної фірми, в порушення вимог п. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» прийняла від комерційного товариства устатковання, яке не відповідає вимогам, поставленим у тендері для обладнання харчоблоків дошкільних закладів Деснянського району. Внаслідок допущених порушень державі завдано збитки на суму понад 1,2 млн грн.

Йдеться про закупівлю електричних побутових приладів (плити, жарочні шафи тощо) для їдалень, - уточнила Резонансу спікер столичної прокуратури Надія Максимець.

Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 2. cт. 364 Kримінального Kодексу України – зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, покарання за яке передбачає до 6 років позбавлення волі.

Наразі готується клопотання про обрання посадовій особі запобіжного заходу.

Досудове розслідування вказаного кримінального провадження розпочато за матеріалами ОВЕЗ ОУ ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у місті Києві та здійснюється слідчими СУ ГУ НП в м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва.

Зазначимо, що торік у Деснянському районі столиці був найкращий показник освоєння видатків спеціального фонду бюджету серед районів Києва. Так, розпорядники бюджетних коштів на 80% освоїли видатки спеціального фонду бюджету до плану на 2018 рік.

Стан освоєння видатків бюджету обговорили і 18 березня у Деснянській РДА у ході робочої наради щодо нагальних питань життєдіяльності району: