Господарський суд Києва розглядає 4 позови військової прокуратури Західного регіону щодо будівництва казарм - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

05 июль 2020, Воскресенье, 08:56

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Господарський суд Києва розглядає 4 позови військової прокуратури Західного регіону щодо будівництва казарм

12 ноября 2018г.

Військовою прокуратурою Західного регіону України виявлені порушення щодо невиконання умов договорів генпідрядником, що призводить до незаконного заволодіння бюджетними коштами. Установлено, що між Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням та комерційним підприємством укладено договори на виконання робіт із будівництва казарм поліпшеного планування у м. Ужгороді. На виконання умов даних договорів Західним територіальним КЕУ генпідряднику в якості попередньої оплати перераховано бюджетні кошти на загальну суму 2,7 млн грн.

Прес-секретар військової прокуратури Західного регіону України Юлія Галущак розповіла Українському праву: під час здійснення контролю та технічного нагляду за будівництвом установлено, що генпідрядник пропустив всі строки виконання зобов’язань. А роботи, передбачені договорами, виконано лише на суму 131 тис грн. Підкреслено: аналогічні порушення установлені і при виконанні цим же підприємством договору підряду з будівництва казарми у м. Чернівці.

Військова прокуратура Західного регіону України та військова прокуратура Чернівецького гарнізону за даними фактами зареєстрували кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 та ч. 5 ст. 190 КК України. Досудове розслідування триває.

Військовий прокурор Західного регіону України полковник юстиції Віталій Вдовитченко зауважив: у Господарському суді м. Києва розглядають 4 справи за позовами заступника військового прокурора Західного регіону України, пред’явлені до цього ж підприємства в інтересах держави в особі Міноборони України та Західного КЕУ. Мова йде про стягнення невикористаних коштів з попередньої оплати та штрафних санкцій за договорами по будівництву казарм у містах Рівне, Ужгород та Чернівці на загальну суму 4,3 млн грн.