20 апрель 2018, Пятница, 17:26

взятка декларация ДТП в Харькове НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ГПУ та ВРП займуться суддею, який виправдав квазі-міністра «ЛНР»

8 июня 2017г.

Суддю Кремінського суду Луганської області Валерія Ковальова, який виправдав т. з. міністра вугільної промисловості «ЛНР», перевірять щодо імовірного порушення присяги і прийняття завідомо неправосудного рішення. Відповідні запити направив народний депутат Сергій Висоцький до Генеральної прокуратури, Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

«З шоком дізнався про рішення Кремінського суду Луганської області, який не дивлячись на незаперечні факти виправдав одного з організаторів "руської весни" екс-главу Стаханівської міськради Борисова. Проігнорував всі доводи прокуратури і свідків якийсь суддя Ковальов», - написав депутат Висоцький у facebook. Також він висловив сподівання, що дії ВРП, ГПУ і ВККС "будуть адекватними".

Як повідомляв Резонанс, за вироком Кремінського райсуду Борісова Ю.В., якого звинуватили у посяганні на територіальну цілісність, створенні терористичної організації та зловживанні владою, було визнано невинуватим та виправдано через недоведеність вчинення ним цих кримінальних правопорушень.

Прокуратура Харківської області оскаржує це судове рішення.

Довідково: Ковальов Валерій Максимович Постановою Верховної Ради України № 1654-ІІІ від 20 квітня 2000 року обраний на посаду судді Алчевського міського суду Луганської області безстроково, а Указом Президента України від 7 квітня 2015 року № 203/2015 переведений на посаду судді Кремінського районного суду Луганської області.

10 травня 2017 Друга Дисциплінарна палата ВРП відмовила у відкритті дисциплінарної справи щодо цього судді за результатами попередньої перевірки дисциплінарної скарги громадянки Л. Маркової.

Раніше прокуратура Луганської області повідомляла, що оскаржуватиме в апеляційній інстанції виправдувальний вирок суду т.з. міністру вугільної промисловості та енергетики «ЛНР» Баранову С.О.