ГПУ відмовилась повернути до НАБУ розслідування ймовірної корупції в НАЗК — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 август 2020, Вторник, 02:19

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ГПУ відмовилась повернути до НАБУ розслідування ймовірної корупції в НАЗК

2 октября 2019г.

Генеральна прокуратура України відмовила передати для розслідування в НАБУ заяву екс-директора департаменту Національного агентства запобігання корупції Ганни Соломатіной про корупцію у НАЗК.

Про це пані Соломатина повідомила у соцмережі Facebook 2 жовтня 2019 року, передає Резонанс.

Екс-чиновниця нагадала, що 2017 року НАБУ порушило кримінальну справу після ії звернення. Вже на 5 день слідства на той час голова ГПУ Юрій Луценко забрав цю справу з НАБУ і передав в СБУ, а далі в грудні 2018 заступник генпрокурорапередав цю справу в ДБР.

"Але за підслідністю цю справу повинно розслідувати НАБУ", - підкреслила Г.Соломатіна. Вона зазначила, що звернулась до ГПУ з проханням повернути розслідування до НАБУ після призначення Руслана Рябошапки замість Ю.Луценка, але отримала відмову.

ЕКС-ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГЕНПРОКУРОРА СТОРОЖУК «ДАХУВАВ» НЕЗАКОННЕ ВИВЕДЕННЯ З УКРАЇНИ 250 МЛН ГРН, — АДВОКАТ СЕРДЮК

Нагадаємо, неофіціні джерела Резонансу розповідають, що Генеральною інспекцією Генпрокуратури було задокументовано майже сотню незаконних обшуків, яких у Генінспекції пов‘язували з прізвищем вихідця з "Народного фронту".