Громада Лубен, щоб не допустити фальсифікацій на виборах, організувала чергування біля ОВК - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

14 декабрь 2019, Суббота, 06:58

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Громада Лубен, щоб не допустити фальсифікацій на виборах, організувала чергування біля ОВК

22 июля 2019г.

"В окрузі № 148 намагаються провести тотальну фальсифікацію результатів виборів. Тому ми просимо правоохоронців та всіх небайдужих громадян звернути максимальну увагу на цю ситуацію", - із таким закликом звернувся до громади міста міста Лубни (Полтавська область) штаб кандидата у народні депутати України Анастасії Ляшенко.

Як писав Резонанс, згідно первинних протоколів кандидат від «Слуги Народу» Анастасія Ляшенко перемагає з великим відривом. Друге місце посів самовисуванець, депутат Полтавської обласної ради від БПП Фахраддін Мухтаров.

«На сьогоднішній день прямо у парку біля будівлі ДВК члени дільничних комісій під виглядом уточнення підробляють протоколи, змінюючи там дані на користь Мухтарова, - заявляє Ляшенко. - Члени ОВК, які йому підконтрольні, намагаються масово сфальсифікувати результат». При цьому, зауважує вона, фальсифікують навіть підписи інших членів ДВК.

ВИБОРИ У ЛУБНАХ — РОЗКРАДАННЯ БЮДЖЕТНИХ ГРОШЕЙ ТА МАСОВІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ

Тим часом громада міста Лубен організувала цілодобове чергування біля ОВК. У такий спосіб місцеві активісти намагаються захистити результати виборів. Про це Резонанс поінформувала заступник голови Лубенської міської громадської організації "ВЕТЕРАНИ ЧОРНОБИЛЯ" Лариса Погребняк.

Нагадаємо, вдень члени ОВК оголосили перерву у роботі. Джерела Резонансу не виключають, що саме у час "відпочинку" комісії, вночі, буде здійснено спробу маштабної фальсифікації результатів виборів на користь депутата облради від БПП.  І обіцяють адекватно відреагувати, аби захистити перемогу кандидатки від партії "Слуга народу".