Громадський активіст підбив громадянина на хабар у 20 тис дол - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

31 март 2020, Вторник, 03:57

Громадський активіст підбив громадянина на хабар у 20 тис дол

27 января 2020г.

Слідчі київського територіального управління ДБР затримали голову галузевої громадської організації під час шахрайського заволодіння 20 тис. дол. США та підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі ДФС (ч.3 ст.190 та ч.4 ст.27, ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Державного бюро розслідувань. За попередньою інформацією, громадський активіст з метою заволодіння коштами шляхом шахрайства схилив громадянина до надання службовій особі ГУ ДФС України в Чернігівській обл. 20 тис. дол.

Хабар нібито призначався за вплив на результати досудового розслідування на користь заявника. Голову громадської організації затримано 24 січня в порядку ст..208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської обл. Оперативний супровід – управління СБУ в Закарпатській обл.