19 январь 2019, Суббота, 21:25

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

КДКА Львівщини відкрила дисциплінарне провадження щодо адвоката Маселка

6 марта 2018г.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Львіської області відкрила дисциплінарне провадження на дії адвоката Романа Маселка. Засідання дисциплінарної палати призначено на 30 березня 2018 року. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на рішення КДКА Львівщини.

Підставою стала скарга/заява від адвоката Дарії Козій про вчинення дисциплінарного проступку, порушення адвокатом правил адвокатської етики, порушення присяги адвоката України та неналежної поведінки адвоката (в порядку ст.ст. 33-36 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність») адвокатом Р. А. Маселком.

"23 серпня 2017 року мною, із відкритих джерел (соціальна мережа Facebook) з профілю користувача Романа Маселка... було отримано інформацію у вигляді запису з заголовком «Чого тільки не зробиш, щоб укусити НАБУ». Даний запис Романа Маселка, як адвоката, містить викривлену інформацію, яка паплюжить та підриває престиж професійної діяльності адвокатури, - йдеться у скарзі адвоката Козій. - По вказаній судовій справі оскаржується легітимність проведення конкурсу саме до Ради громадського контролю при НАБУ, в частині обрання переможцем Романа Маселка у 2016 році, а тому висловлювання Маселка Р.А. «Київський адміністративний апеляційний суд… і фактично визнав поза законом будь-які вибори будь-яких громадських рад за допомогою інтернет голосування» є таким, що не відповідає дійсності".

В НАБУ ВСІ СВОЇ

У заяві, що надійшла на ім‘я голови Ради адвокатів Львівської області Богдана Павлишина також акцентується: "Роман Маселко користуючись своїм службовим становищем здійснює тиск на правосуддя. Роман Маселко забувся напевно, що окрім того, що він є членом ГРД при НАБУ, членом ГРД при ВККС, активістом ГО «Автомайдан», він є ще адвокатом, який повинен дотримуватись правил адвокатської етики. Як адвоката Романа Маселка ніхто не позбавляв захищати свої права та інтереси в суді, але замість того, щоб відстоювати свою правову позицію, він вдається до неприпустимих, як адвокату, засобів захисту своїх прав та інтересів."

"Із глибоким сумом повідомляю про вчинення адвокатом Маселко Р.А. дій, які, як я обґрунтовано допускаю, є порушенням Правил адвокатської етики", - написала адвокат Д. Козій. І попросила КДКА Львівської області провести перевірку викладених фактів та притягти адвоката Маселка Романа Анатолійовича "до дисциплінарної відповідальності, із наступним позбавленням права заняття адвокатською діяльністю та виключенням із Єдиного реєстру адвокатів".

Як повідомляв Резонанс, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури міста Києва розглянула дисциплінарну справу, відкриту за зверненням народного депутата Олексія Кириченка щодо адвоката Андрія Циганкова. Однією з головних претензій було розміщення ним у соціальній мережі Facebook повідомлень, спрямованих на дискредитацію його колеги – адвоката Олексія Шевчука та інституту адвокатури загалом.

ГЕНПРОКУРОР ЛУЦЕНКО ИЗБЕЖАЛ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА ПУБЛИКАЦИИ В FACEBOOK