» КДКП співпрацюватиме з Одеською юридичною академією

24 сентябрь 2020, Четверг, 13:15

КДКП співпрацюватиме з Одеською юридичною академією

25 октября 2018г.
777

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів підписала договір про співробітництво з Національним університетом "Одеська юридична академія". Про це повідомляє Резонанс із посилання на сайт КДКП.

Предметом угоди є співробітництво у сфері навчальної, методичної, наукової та іншої діяльності відповідно до Конституції України, Законів України "Про прокуратуру", "Про освіту", "Про вищу освіту" та інших законодавчих актів.

Між Університетом та Комісією досягнуто домовленості про залучення фахівців навчального закладу до роботи над проектами нормативно-правових актів прокуратури України.

Крім того, Національний університет "Одеська юридична академія" сприятиме впровадженню результатів дисертаційних та інших науково-дослідних робіт науковців за тематикою, пов’язаною з діяльністю Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Також договором передбачено, що за пропозиціями Комісії планується передбачати у навчальних планах Університету дисципліни, спрямовані на поглиблення професійної орієнтації студентів та їх практичну підготовку до роботи в органах прокуратури.

"Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів і надалі планує укладати аналогічні договори про співпрацю з усіма провідними юридичними закладами освіти", - йдеться у офіційному повідомленні.

ОДЕССКАЯ ЮРИДИЧЕСКАЯ АКАДЕМИЯ И BARRISTERS ПОДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ О СОТРУДНИЧЕСТВЕ