17 июнь 2019, Понедельник, 18:35

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

КДКП звільнила слідчого військової прокуратури за ДТП у стані сп‘яніння

5 сентября 2018г.

За фактом вчинення слідчим військової прокуратури Сумського гарнізону І. Лучком ДТП у стані алкогольного сп’яніння та залишення останнім місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди, а також за фактами неналежного виконання ним своїх службових обов’язків, військовою прокуратурою Центрального регіону України було проведено службове розслідування. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ВПЦРУ.

За результатами розслідування Військовий прокурор регіону Григорій Рябенко звернувся з дисціплінарною скаргою до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокуроров щодо притягнення підлеглого-правопорушника І. Лучка до дисціплінарної відповідальності.

05 вересня 2018 за результатами розгляду зазначеної скарги, КДКП прийшла до висновку про наявність реальних підстав для притягнення слідчого військової прокуратури Лучка І. А. до дисціплінарної відповідальності - звільнення його з органів прокуратури.

"Військова прокуратура Центрального регіону України й надалі своєчасно і гостро реагуватиме на факти порушення присяги прокурора та будь-які випадки правопорушень з боку співробітників військової прокуратури", - наголосила прес-служба.