18 июнь 2019, Вторник, 15:47

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

КДКП почала розгляд скарги щодо керівника САП Назара Холодницького

26 июля 2018г.
0

26 липня 2018 року Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів почала розгляд скарг генпрокурора Юрія Луценка і директора НАБУ Артема Ситника щодо голови САП Назара Холодницького.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у коридорі присутні багато журналістів і активістів, зокрема і з Центру протидії корупції.

Наразі оголосили 15 хвилин перерви, щоб забезпечити допуск журналістів до зали.

Журналісти вже зайшли до зали засідання.

Як повідомлялося, генпрокурор і директор НАБУ 30 березня направили до КДКП скарги на керівника САП про вчинення ним дисциплінарних порушень, у яких просять звільнити Холодницького з посади. У скаргах НАБУ та ГПУ описано п'ять епізодів порушень Холодницького. Зокрема, керівнику САП закидають перешкоджання у розслідуванні низки кримінальних проваджень НАБУ.

Після розподілу дисциплінарна справа щодо керівника САП потрапила до члена КДКП Олександра Ковальчука, який до обрання на цю посаду у 2017 році працював заступником декана юридичного факультету Університету ім. Шевченка. Дисциплінарна перевірка щодо Холодницького тривала два місяці, після чого була продовжена ще на один місяць.

Висновок член КДКП підготував на початку липня.

НАЗАР ХОЛОДНИЦЬКИЙ ПРОГНОЗОВАНО ЛИШИВСЯ НА ПОСАДІ КЕРІВНИКА САП