18 июнь 2019, Вторник, 16:43

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Керівник САП поки не бачить підстав для підозри Вадиму Рабіновичу

25 сентября 2018г.
0

Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький не бачить підстав для повідомлення про підозру депутату Верховної Ради (Опозиційний блок) Вадиму Рабіновичу.

Про це керівник САП заявив в ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі "ZIK", передає Резонанс.

"На сьогоднішній день я не бачу підстав для підозри", - сказав він. За його словами, у матеріалах поки немає необхідних доказів для повідомлення про підозру. Водночас очільник САП не виключив, що в майбутньому позиція може змінитися.

За словами Н. Холодницького, близько 90% усіх підозр, які надходять від НАБУ до САП, з першого разу ніколи не погоджують. "Утім, із цих повернутих справ приблизно 40-50% потім все ж отримують погодження після виконання вказівок прокурора. Так само було і по справі міністра інфраструктури Омеляна, підозра на якого вперше надійшла ще в червні. Потрібно розуміти, що не детективам НАБУ, а саме прокурорам у суді потрібно доводити провину", – підкреслив керманич Антикорупційної прокуратури.

«Якщо докази зібрано якісно, то прокурор не може на чорне сказати біле або навпаки. Але якщо доказів реально немає, то простіше за все направити підозри, а потім пожалітися активістам, що САП гальмує справи. Але моє завдання – щоб була якісна підозра, обвинувальний акт і перспектива судового розгляду», – наголосив державний радник юстиції 3 класу Н. Холодницький.

САП ПРОВЕРЯЕТ ИЗРАИЛЬСКОЕ ГРАЖДАНСТВО РАБИНОВИЧА