Харківський поліцейський вимагав у підприємця 1,5 тис дол - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

31 март 2020, Вторник, 01:56

Харківський поліцейський вимагав у підприємця 1,5 тис дол

21 января 2020г.

Слідчі полтавського територіального управління Державного бюро розслідувань затримали оперуповноваженого Київського відділу поліції ГУ Нацполіції в Харківській обл.. за вимагання та одержання неправомірної вигоди у сумі 1500 дол. США (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ДБР. За попередньою інформацією, правоохоронець, розглядаючи заяву про можливе самовільне захоплення земельної ділянки місцевим підприємцем під час будівництва закладу громадського харчування, висунув вимогу останньому сплатити 1500 дол. США.

У разі відмови, обіцяв внести відомості, викладені у заяві, до єдиного реєстру досудових розслідувань та притягнути підприємця до кримінальної відповідальності.

Поліцейського затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання неправомірної вигоди. Наразі готується клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської обл. Оперативний супровід – харківське управління внутрішньої безпеки Нацполіції України.