20 сентябрь 2019, Пятница, 14:47

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Холодницький зустрівся з Джуліані

23 мая 2019г.

У Парижі відбулася зустріч голови української САП Назара Холодницкого з особистим адвокатом президента США Рудольфом Джуліані і відомим французьким юристом Шарлем Пратом. Про це свідчить фото, опубліковане інформаційним агентством SIPA Press, - пише 112. ua.

За даними джерел, зустріч тривала не менше трьох годин, що може вказувати на підготовку серії гучних корупційних викриттів в Україні, - передає Резонанс.

Додатковим аргументом на користь цієї версії є посада і послужний список Шарля Прата.

Прат – магістрат (вищий адміністративний чиновник) з розслідування шахрайства в податковій і соціальній сфері.

У Франції Шарль Прат отримав популярність завдяки успішному розслідуванню низки гучних корупційних справ. Результатом його роботи стало повернення до бюджету країни близько 14 мільярдів євро.

Нагадаємо, присутній на зустрічі колишній мер Нью-Йорка, а нині адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані раніше заявляв про те, що в оточенні нового президента України Володимира Зеленського перебуває низка "ворогів США й особисто Трампа".

Зокрема, він називав ім'я Сергія Лещенка.

Окрім цього, Джуліані виділяв персону олігарха Ігоря Коломойського, називаючи його "тестом для президента" і заявляючи, що Коломойського потрібно притягнути до відповідальності за погрози його клієнтам.

КЛІЄНТИ АДВОКАТА ТРАМПА НАПИСАЛИ ЗАЯВУ ПРО ПІДГОТОВКУ ВБИВСТВА ПІСЛЯ ІНТЕРВ’Ю КОЛОМОЙСЬКОГО