Климович пригадала, як вигнала Мамедова "з кабінету за бездарність, безграмотність і повну профнепридатність" - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

14 июль 2020, Вторник, 20:20

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Климович пригадала, як вигнала Мамедова «з кабінету за бездарність, безграмотність і повну профнепридатність»

18 октября 2019г.
Фото: Центр журналістських розслідувань
Фото: Центр журналістських розслідувань

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 18 жовтня 2019 року підписав наказ про призначення Гюндуза Мамедова на посаду заступника Генерального прокурора. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на пресслужбу ГПУ.

За офіційними даними, Гюндуз Мамедов у 1996 році закінчив Одеський державний університет імені І.І. Мечнікова, а в 2013 році - Одеський національний економічний університет.

З 1996 року працював у прокуратурі Приморському району міста Одеси на посадах від помічника прокурора до першого заступника прокурора Приморського району міста Одеси Одеської області. З 2012 року до 2013 року працював в апараті прокуратури Київської області. З грудня 2013 року по липень 2014 року Гюндуз Мамедов працював на посаді начальника слідчого відділу Дніпровської екологічної прокуратури. У липні 2014 року призначений прокурором м. Одеси, в грудні 2015 року - заступником прокурора Одеської області.

З серпня 2016 року - прокурор Автономної Республіки Крим.Кандидат юридичних наук.

ПРОКУРАТУРА АРК ПОДПИСАЛА ПОДОЗРЕНИЕ ДЛЯ СТАЛИНА И БЕРИИ

- Це призначення - чергове дно Рябошапки, - написала у соцмережі Facebook ексстарша слідча Генпрокуратури України з особливо важливих справ Галина Климович.

І додала, що "вигнала у свій час цю людину з кабінету за бездарність, безграмотність і повну профнепридатність, поєднані з хамовитою пихатістю мажора".