23 ноябрь 2017, Четверг, 03:55

взятка декларация ДТП в Харькове НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Кузьмін перейнявся законністю позбавлення громадянства Саакашвілі

20 октября 2017г.
0

Печерський суд Києва зобов'язав Арсена Авакова порушити справу проти Петра Порошенка про незаконне позбавлення громадянства Михайла Саакашвілі. Про це заявив екс-перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін у Facebook, - інформує Резонанс.

"Вчора, 19.10.17, Печерський суд задовольнив мою скаргу і зобов'язав національну поліцію зареєструвати в ЕРДР і провести розслідування за фактом незаконного надання і подальшого позбавлення Саакашвілі українського громадянства", - написав він.

Р.Кузьмін висловив переконання, що саме Порошенко є винуватцем конфлікту, що виник. "Спочатку дав втікачу  грузину українське громадянство, а потім сам же це громадянство у нього відібрав. Обидва президентських рішення були прийняті при дуже сумнівних обставин, а ось яке з них є злочином, повинен тепер розібратися міністр МВС Аваков", - додав він.

Екс-перший заступник генпрокурора повідомив, що раніше генпрокурор Юрій Луценко відмовився розглядати його заяву про злочин, вчинений президентом Порошенко і його підлеглими при наданні та подальшому позбавлення Саакашвілі українського громадянства.

"Тепер грузинський син українського народу має повне право вимагати під Радою покарання всіх винуватців його пригод, включаючи і президента, і генпрокурора, і міністра МВС. А генпрокурору, який в силу займаної посади командує усіма процесуальними керівниками і наглядає за всіма правоохоронними органами в країні, доведеться, нарешті, прокоментувати як ситуацію з громадянством Саакашвілі, так і ситуацію під Верховною Радою, де екс-президент Грузії вимагає відставки президента України", - резюмував Р.Кузьмін.

ЗОЛОТИЙ БАТОН? НІ! ЗОЛОТА ЛОПАТА!