11 декабрь 2018, Вторник, 15:55

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Кузьмін перейнявся законністю позбавлення громадянства Саакашвілі

20 октября 2017г.

Печерський суд Києва зобов'язав Арсена Авакова порушити справу проти Петра Порошенка про незаконне позбавлення громадянства Михайла Саакашвілі. Про це заявив екс-перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін у Facebook, - інформує Резонанс.

"Вчора, 19.10.17, Печерський суд задовольнив мою скаргу і зобов'язав національну поліцію зареєструвати в ЕРДР і провести розслідування за фактом незаконного надання і подальшого позбавлення Саакашвілі українського громадянства", - написав він.

Р.Кузьмін висловив переконання, що саме Порошенко є винуватцем конфлікту, що виник. "Спочатку дав втікачу  грузину українське громадянство, а потім сам же це громадянство у нього відібрав. Обидва президентських рішення були прийняті при дуже сумнівних обставин, а ось яке з них є злочином, повинен тепер розібратися міністр МВС Аваков", - додав він.

Екс-перший заступник генпрокурора повідомив, що раніше генпрокурор Юрій Луценко відмовився розглядати його заяву про злочин, вчинений президентом Порошенко і його підлеглими при наданні та подальшому позбавлення Саакашвілі українського громадянства.

"Тепер грузинський син українського народу має повне право вимагати під Радою покарання всіх винуватців його пригод, включаючи і президента, і генпрокурора, і міністра МВС. А генпрокурору, який в силу займаної посади командує усіма процесуальними керівниками і наглядає за всіма правоохоронними органами в країні, доведеться, нарешті, прокоментувати як ситуацію з громадянством Саакашвілі, так і ситуацію під Верховною Радою, де екс-президент Грузії вимагає відставки президента України", - резюмував Р.Кузьмін.

ЗОЛОТИЙ БАТОН? НІ! ЗОЛОТА ЛОПАТА!