Про розмову Луценка та Коломойського - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 апрель 2020, Четверг, 10:41

Про розмову Луценка та Коломойського

2 августа 2016г.
0

Вихлюп в Youtube розмови Юрія Луценка із Ігорем Коломойським не може стати зараз сенсацією, оскільки був підслуханий рік тому у серпні 2015-го. Саме тоді, наприкінці минулого літа, партійний з’їзд «Блоку Петра Порошенка» прийняв рішення про перейменування партії у «БПП – «Солідарність».

Якби народний депутат, який потрапив до ВР за партійними списками БПП, хоча б інколи цікавився партійними справами, то співставив би ці факти і не видавав викинутий в інтернет запис телефонної розмови як «свіжий».

Як на мене, професійний журналіст-розслідувач, яким був Лещенко, ризикує стрімко скотитися до звичайного популіста, швидко промайнувши зупинку – професійний політик. Ще трохи і, щоб усунути конкуренцію серед популістів, його почнуть запрошувати до партії Олега Ляшка.

Дві останні «сенсації» від Лещенка, яка не підтверджена нічим, окрім посту у фейсбуці і зібраними «лайками», та телефонна розмова річної давнини – ні що інше, як спроба нашкодити репутації Юрія Луценка безпідставними звинуваченнями.

Позиція Юрія Луценка залишається незмінною: як Генеральний прокурор він не складатиме конкуренцію народному депутату Сергію Лещенку в його таємних зустрічах із олігархами.

Тож, голослівні заяви з-за кордону (а саме в Швеції та Ісландії останніми днями знаходиться народний депутат Лещенко, і це підтверджено фото і локацією під ними), не підкріплені фактами, фото чи відеодоказами, залишаться «сенсаціями» одного дня.

Тим часом все тільки починається - Генеральна прокуратура під керівництвом Юрія Луценка працює і це зачіпає все більше інтересів, тож атаки на нього продовжаться.

 

 

Лариса Сарган Прес-секретар Генерального прокурора