Махніцький має намір скористатися "прецедентом" Шокіна - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

14 октябрь 2019, Понедельник, 18:16

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Махніцький має намір скористатися «прецедентом» Шокіна

1 апреля 2017г.

Олег Махніцький має намір звернутися із відповідним судовим позовом про поновлення на посаді у разі позитивного рішення Вищого адміністративного суду України у справі Віктора Шокіна. Про це стало відомо Резонансу з джерел наближених до екс-виконувача обов‘язки українського Генпрокурора.

ЭКС-ГЛАВЕ ГПУ СТАЛО СКУЧНО НА ПЕНСИИ

Раніше неодноразово повідомлялося про грубе порушення процедури звільнення в. о. Генерального прокурора України Олега Махніцького (очолював ГПУ з 24 лютого до 18 червня 2014 року).

"Український парламент ніколи не давав згоди на звільнення Махніцького з цієї посади – хоча б тому, що ніхто ніколи до Верховної Ради з таким поданням не звертався, - стверджує журналіст Володимир Бойко. - Верховна Рада дала згоду на призначення Генеральним прокурором Віталія Григоровича, але хто ж міг подумати, що Президент 19 червня 2014 року видасть на підставі цієї згоди Указ №540/2014 про призначення В.Яреми Генеральним прокурором України, не звільнивши перед цим в установленому порядку його попередника".

ПРО РОЛЬ МВС ТА АРСЕНА АВАКОВА У РОЗКРИТТІ ВБИВСТВ ЛЮДЕЙ НА МАЙДАНІ

Поки Олег Махніцький утримується від публічних коментарів.

Натомість перший заступник Генпрокурора (2014 рік) Микола Голомша вважає, що судовий позов Олега Махніцького матиме більшу переспективу  ніж позов Віктора Шокіна.

Фото: KP.UA 

Олена Мельник Журналіст, юрист, Резонанс