19 март 2019, Вторник, 19:11

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Ми наблизилися до ситуації, коли будь-яка провокація може призвести до руйнації державності, — Ігор Смешко

30 марта 2018г.
0

Ті, хто займаються питанням реформування вітчизняної спецслужби, не здатні вирішити поставлене перед ними завдання. Служба безпеки України - це національний контррозвідувальний орган, від якого потрібно прибрати всю економічну та політичну складову. Таку думку висловив екс-голова СБУ та колишній керманич Головного управління розвідки Міністерства оборони України Ігор Смешко у програмі ДокаZ із Олексієм Шевчуком.

"Той склад, який зараз є у парламенті і у Комітеті з питань національної безпеки та оборони, за рівнем своєї професійної освіти, за практичним досвідом роботи у державних органах влади, але це мало у державних органах – спеціальних службах, – вони не здатні вирішити завдання, яке їм ставлять", – заявив керівник Всеукраїнської громадської організації "Сила і Честь" І. Смешко.

Як приклад, він навів розмови про стандарти НАТО і наголосив, що їх як таких немає ані у збройних силах, ані у спецслужбах, адже збройні сили кожної із країн – учасниць НАТО побудовані за своїми національними традиціями.

ВІЧНИЙ «АСПІРАНТ» ЧИ ПАРТНЕР НАТО – ЩО ОТРИМАЄ УКРАЇНА

"Уніфікація іде у сфері управління, зв’язку, у тому, щоб боєприпаси для певних видів озброєння були уніфіковані", – наголосив екс-керівник ГУР МОУ І. Смешко. На його думку, заяви про стандарти НАТО в Україні – це димова завіса для того, що зруйнувати те, що нині працює.

"Те, що зараз відбувається, це страшні речі. Люди, які, фактично, не можуть у силу своєї професійної, практичної підготовки підготувати ці документи, вони можуть остаточно зруйнувати те законодавство, яке дає можливість більш-менш існувати", – заявив гість телеканалу ZIK.

За словами І. Смешка, ситуація довкола Надії Савченко є свідченням системної кризи органів державної влади України. "Ми наблизилися до ситуації, коли будь-яка провокація може призвести до непоправних наслідків – руйнації державності України", – застеріг він.

"Резонанс у системі буває тільки тоді, коли контур системи - налаштований на частоту вхідної дії. Очевидно, зараз в країні така ситуація, що певні політики, чи ті, хто випадково опинилися в політиці, намагаються знайти вихід із ситуації за межами Конституції і діючих законів України. Адже сьогодні, на жаль, ні Конституція, ні закони, ні професіоналізм державної машини, більше не забезпечують зовнішню і внутрішню безпеку країни», – констатував президент Центру Стратегічних Досліджень та Аналізу І. Смешко.

РУБАНУТИ З ПЛЕЧА: ДУЖЕ ДИВНИЙ ЗАМАХ НА ПРЕЗИДЕНТА