Мін'юст прозвітував про кількість проваджень щодо стягнення аліментів - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

23 январь 2020, Четверг, 21:03

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Мін’юст прозвітував про кількість проваджень щодо стягнення аліментів

27 августа 2018г.

За словами заступниці міністра юстиції Світлани Глущенко, на початку 2018 року в органах Державної виконавчої служби МЮУ перебувало на виконанні 531,7 тисячі документів про стягнення аліментів. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу відомства.

"Завдяки новому законодавству, активній позиції Мін'юсту щодо захисту прав дітей і роботі державних виконавців зараз маємо на 43,6 тисячі менше виконавчих документів щодо стягнення аліментів. При цьому понад 33 тисячі сімей досягли згоди щодо сплати аліментів і відкликали виконавчі документи у зв’язку з відсутністю претензій до боржника", - зауважила С. Глущенко.

Також заступниця міністра анонсувала початок другого хвилі вдосконалених законів в межах програми "Чужих дітей не буває".

Інформація щодо кількості виконавчих документів щодо стягнення аліментів у регіонах станом на 23.08.2018. Загалом – 488,3 тисячі документів:

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ. АБО ЩЕ РАЗ ПРО АЛІМЕНТИ