Москву виключили зі складу атестаційної комісії, що відбирає нових поліцейських на Житомирщині - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

11 июль 2020, Суббота, 20:30

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Москву виключили зі складу атестаційної комісії, що відбирає нових поліцейських на Житомирщині

10 июня 2016г.

Новий начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області полковник В’ячеслав Печененко прийняв рішення про виключення громадянина І.Г. Фадєєва зі складу атестаційних комісій у зв’язку із виявленими обставинами та з метою недопущення дискредитації процесу переатестації поліцейських регіону. Про це інформує сайт МВС України.

Нагадаємо, у коментарі для Резонансу голова Громадської Ради при МВС України Володимир Мартиненко пообіцяв, що житомирський випадок "відкорегує процес відбору громадських активістів і власне підхід до роботи цих комісій. Жодних кримінальних авторитетів у атестаційних комісіях не буде. Запевняю! Ситація, що склалась у Житомирській області викликає купу запитань. Входження до складу комісій, що відбирають нових поліцейських — має бути прозорим і відкритим. Чому ж тоді виникла така ситуція? Можливо, на момент формування цієї комісії не було інформації про причетність згаданої особи до протиправних дій?! Принаймні, я цього не бачив. Розберемось. Упевнений, висновки будуть суворі! Як мінімум, цього … члена буде видалено зі складу комісії».

Також він наголосив, що з початку проведення атестації від Громадською Ради при МВС вніс кілька пропозицій, зокрема, щодо ретельнішої перевірки кандидатів.

«По-перше, претендент не може мати судимість. По-друге, не мати відношення до старих кадрів міліції, звільненних за відповідним статтями під час очищення влади після Революції Гідності. Також були випадки, коли такі особи намагались потрапити до атестаційних комісії від різноманітних ГО», - відзначив Володимир Мартиненко.