16 июль 2019, Вторник, 13:15

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

На Івано-Франківщині прокурора місцевої прокуратури викрили на одержанні неправомірної вигоди

6 августа 2018г.

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником місцевої прокуратури Івано-Франківської області неправомірної вигоди.

У ході досудового розслідування, яке здійснюється Головним слідчим управлінням СБУ за оперативного супроводу Управління захисту економіки в Івано-Франківської області встановлено, що прокурор Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області вимагав від батька обвинуваченої у кримінальному провадженні надати неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США за сприяння у вирішенні питання про призначення покарання не пов’язаного з реальним позбавленням волі.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на речника ГПУ Андрія Лисенка.

Після передачі неправомірної вигоди в розмірі 300 доларів США, цього прокурора затримали у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.