26 березень 2024, Вівторок, 07:11

На хабарі у 300 тис грн погорів керівник Волинського облавтодору

12 Вересня 2018г.
2

Оперативники Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури Волинської області задокументували протиправну діяльність керівника Волинського облавтодору. Посадовець за виконання обов'язків та вирішення питань, що входять до кола його компетенції, вимагав та отримував неправомірну вигоду. У разі відмови – процес вирішення питань міг затягнутися.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За даними слідства, у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 КК України, правоохоронці задокументували факт вимагання керівником підприємства 300 тис гривень неправомірної вигоди. Саме таку суму повинен був сплатити підприємець, аби отримати в оренду приміщення, що перебуває на балансі ДП.

12 вересня 2018 року оперативники Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури Волинської області на "гарячому" затримали директора ДП «Волинській облавтодор» під час одержання останнім хабара.

"Ще навіть рік не пройшов з призначення останнього на посаду, проте посадовець швидко зрозумів як можна використовувати свою "посаду", - написала у Facebook речниця ДЗЕ Нацполіції Наталія Калиновська.

Як повідомляв Резонанс,  у Дніпропетровській області правоохоронці затримали керівників ДП «Дніпропетровський облавтодор» та ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», які в 2016-17 рр вносили до актів виконаних робіт завищені показники виконаних робіт з будівництва та ремонту доріг, чим спричинили збитки державі майже на 4 млн грн.

НА РЕМОНТЕ ДНЕПРОПЕТРОВСКИХ ДОРОГ УКРАЛИ 4 МИЛЛИОНА ГРИВЕН

Нагадаємо, Генеральний прокурор Юрій Луценко у квітні 2018 року доручив розпочати перевірки автомобільних доріг за участі місцевих правоохоронців у взаємодії з представниками Міністерства інфраструктури.

- У разі виявлення руйнувань об'єктів, будуть відкриті кримінальні провадження, а винні притягнуті до кримінальної відповідальності. Це стосуватиметься трьох категорій осіб - замовників, які підписали акти виконаних робіт, виконавців неякісних або неіснуючих робіт та представників технагляду, - наголосив Генпрокурор. Він також зазначив, що кошти, виділені державою, в тому числі зі спецконфіскації, мають йти на якісні дороги для обслуговування потреб людей. І в жодному разі - не в кишені чиновників та ділків, які своєю жадібністю вбивають автотранспорт та віру людей в порядок та справедливість!

У березні 2018 прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв у Facebook: "За три–п'ять років українські дороги будуть у дуже гарному стані. В Україні 95% доріг було зруйновано. "Укравтодор" був у боргах, нічого не працювало, проектів будівництва та ремонту шляхів не було. Ми розблокували рахунки "Укравтодору", замінили керівництво, почали запускати проекти. Українські дороги зміняться кардинально"