16 ноябрь 2018, Пятница, 20:23

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

На Рівненщині правоохоронці вилучили бурштину на 10 млн грн

6 декабря 2017г.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки у складських приміщеннях та підпільних цехах на території м. Рівне, Рівненського та Сарненського районів. У результаті спецоперації вилучили понад тонну бурштину різної фракції. А також мотопомпи та пристосування для його видобутку - шланги, шрейдери тощо. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції.

ПРО БУРШТИНОВУ МАФІЮ. ПІСЛЯМОВА ДО СПЕЦОПЕРАЦІЇ

У прокуратурі Рівненської області уточнили, що у підсумку 9 обшуків та інших слідчо-оперативних заходів ліквідовано діяльність підпільного цеху з обробки «сонячного» каміння, а також вилучено, зокрема й у житлових приміщеннях, 1017 кг обробленого і необробленого бурштину загальною вартістю близько 10 млн грн.

Підготовлено клопотання до суду про накладення арешту на вилучене майно, - повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Досудове розслідування здійснюється слідчими облпрокуратури за ознаками злочинів, передбачених ст.ст. 240, 294, 342, 345  (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення, масові заворушення, опір та насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України.

Тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення і притягнення до передбаченої законом відповідальності фігурантів незаконних оборудок з бурштином.

БУРШТИНОВІ БОЇ БЕЗ ПРАВИЛ