19 март 2019, Вторник, 18:42

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАБУ отримало доступ до банківських документів у справі Омеляна

12 апреля 2018г.

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом можливих незаконного збагачення і декларування недостовірної інформації міністра інфраструктури Володимира Омеляна детективи НАБУ отримали доступ до рахунків у ПриватБанку. Таке рішення ухвалив суддя Солом'янського районного суду міста Києва за результатами розгляду відповідного клопотання, повідомляє Слово і Діло.

Зазначається, що Омелян з 2015 року користується автомобілем свого брата BMW X5 2015 року орієнтовною вартістю в 1,6 мільйон гривень, однак він не вказаний у деклараціях міністра. Детектив обґрунтовував цю інформацію тим, що між братом політика і страховою компанією «Уніка» були укладені договори добровільного страхування, в яких вказано особистий мобільний номер Омеляна.

До того ж, за інформацією слідства, окремі страхові платежі, згідно вищевказаних договорів оплачувалися з рахунку ПриватБанку, що підтверджується платіжним дорученням. Детектив просив суд надати тимчасовий доступ до документів Привату, а саме: платіжних документів, що підтверджують оплату за страховими платежами на рахунок страхової компанії «Уніка» з двох рахунків у ПриватБанку.

Суддя задовольнив клопотання.

Крім того, в судовому рішенні вказується, що Омелян у період з 2012 по 2016 роки офіційно отримав дохід на суму в майже 1,3 млн грн, а його дружина – 2,32 млн грн. Водночас,ув деклараціях міністра за 2015-2016 роки вказані його заощадження в 90 тисяч доларів і 25 тисяч євро, а у дружини політика зберігаються 70 тисяч доларів. При цьому детектив НАБУ вказує, що Омелян з 1999 року працює виключно на державній службі.

Також, як зазначається в ухвалі, в кінці грудня 2017 року детектив НАБУ виніс постанову про проведення почеркознавчої експертизи, - передає Резонанс.

В УКРЗАЛИЗНЫЦЕ «ЗАСЕКРЕТИЛИ» КРУПНЕЙШУЮ СДЕЛКУ (ДОКУМЕНТ)