26 март 2019, Вторник, 04:40

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАБУ перевіряє фінансування президентської кампанії Юлії Тимошенко 2010 року

5 апреля 2018г.
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

Національне антикорупційне бюро України розпочало інформаційно-аналітичне дослідження можливого фінансування виборчої кампанії Юлії Тимошенко у 2010 році лівійським диктатором Муаммаром Каддафі. Про це у  Twitter повідомив народний депутат України Володимир Ар’єв.

"НАБУ почало перевірку по інформації щодо фінансування виборчої кампанії Ю.Тимошенко 2010 року лівійським диктатором Муаммаром Каддафі. Питання лише чи відповідні запити будуть направлені до правоохоронних органів Лівії щодо отримання інформації від живих членів родини Каддафі", - написав нардеп від БПП.

Він оприлюднив відповідь на депутатський запит за підписом першого заступника директора НАБУ Гізо Углави. "Інформуємо, що за результатами розгляду вашого запиту детективами Національного бюро розпочате інформаційно-аналітичне дослідження, у ході якого витребувано додаткову інформацію із зазначеного питання в установленому законом порядку", - йдеться у документі.

19 лютого арабська газета Asharq Al Awsat повідомила, що режим колишнього лівійського диктатора Муаммара Каддафі міг бути причетний до фінансування окремих президентських кампаній у Європі, зокрема і в Україні, на користь кандидата на виборах у 2010 році Юлії Тимошенко.

У свою чергу речниця Юлії Тимошенко Марина Сорока у коментарі для Радіо Свобода заявила: «Ця інформація не відповідає дійсності, це все неправда».

Як повідомляв Резонанс, народний депутат Віталій Купрій 2 квітня 2018 року подав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заяву про злочин директора НАБУ Артема Ситника.  "За три останніх роки я направив директору НАБУ більше ста п'ятидесяти депутатських звернень і заяв про кримінальні правопорушення. Практично всі з них залишись поза увагою антикорупційних органів", - написав нардеп. Серед проігнорованих НАБУ депутатських звернень та запитів Віталій Купрій вказує журналістське розслідування Al Jazeera про співпрацю Порошенка і Курченка, а також про причетність Гонтаревої до відмивання коштів.

КРАЇНА БЕЗКАРНОСТІ